• Otváranie škôl pokračuje

• Vážení rodičia!

Od pondelka 15. júna 2020 sa rušia mimoriadne obmedzenia na maximálny počet žiakov v triede alebo skupine, z tohto dôvodu je možný opätovný nástup všetkých detí 1. až 5. ročníka ZŠ. Prosím  rodičov, aby v čo najkratšom čase nahlásili svoje dieťa opäť do vyučovacieho procesu do školy – štvrtok a piatok. Nahlásiť nástup prosím triednej učiteľke, prípadne riaditeľstvu školy a tiež na stravu do školskej jedálne ešte dnes prípadne v piatok do 10.00h. V prípade neskorého nahlásenia nebude mať vaše dieťa prvý deň  zabezpečenú stravu.

Šieste až deviate ročníky základných škôl budú otvorené na sedem pracovných dní od 22. júna do 30. júna 2020. V tieto dni je možný opätovný nástup všetkých detí. Prosím taktiež rodičov, aby osobne nahlásili nástup svojich detí čo najskôr a  v prípade záujmu aj na stravu do 17.6.2020.

Nástup do školy využijeme na priateľské rozhovory, odovzdanie vysvedčení, prípadne na odovzdávanie učebníc a ukončenie ročníka, tiež na kontrolu odovzdaných písomných prác,  aby ste sa všetci vedeli pripraviť na leto a nový školský rok.

Už sa na Vás všetci tešíme!!!

Riaditeľstvo ZŠ s MŠ Bušince